LAT
  / Jaunumi

 

ELJA50 tikšanās piektdien 30. aprīlī

 

 

113803

ELJA50 ielūdz uz tikšanos ar grāmatas "Mati sarkanā vējā" autoru Alfrēdu Stinkulu šo piektdien 2.oktobrī plkst. 19:00 LNB, kafejnīcā "Divi Raiņi"
28.09.2020


Esat laipni lūgti ierasties Latvijas Nacionālās Bibliotēkas kafejnīcā "Divi Raiņi", šo piektdien 2.oktobrī plkst. 19:00 uz kārtējo biedrības "ELJA50" rīkoto piektdienas vakara pasākumu, kad īpašais viesis būs Alfrēds Stinkuls*, draugu lokā pazīstams kā Fredis, kurš 20. gadsimta 70. un 80. gados bija viens no spilgtākajiem hipiju kustības pārstāvjiem Latvijā.

Nesen izdotā grāmata „Mati sarkanā vējā” ir Alfrēda Stinkuļa atklātā  un personīgā liecība par Padomju laikmeta Latviju, kurā citādākais un neatkarīgais tika visādi apspiests un nīcināts.

Šobrīd, saistībā ar materiāliem un komentāriem, kas parādās pēc VDK materiālu publiskošanas, Alfrēda liecības ir īpaši aktuālas, jo tās sīkās detaļās atsedz padomju laiku represīvo iestāžu - gan milicijas, gan Valsts drošības komitejas - darbības metodes.  

Grāmatu „Mati sarkanā vējā” ir izdevis Kultūras menedžmenta centrs “Lauska”, tā iznāk ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Latviešu fonda un privātu ziedotāju atbalstu. Grāmata ir grāmatnīcās un citos grāmatveikalos Latvijā, kā arī ir pasūtāma interneta veikalā www.lauska.lv

Kad: piektdien, 2.oktobrī, plkst. 19:00.

Kur: Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā, kafejnīcā "Divi Raiņi", Mūkusalas ielā 3, Rīga

Visi laipni gaidīti!

ELJA50 valde

*Foto autors - Andris Ozoliņš

Iepriekš jūs informējam, ka 2.oktobrī pie "ELJA50" viesosies Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds. Diemžēl starplaikā Andris mūs ir informējis, ka viņš nevarēs ierasties uz šo pasākumu. Ļoti ceram, ka viņš pie mums viesosies kādu citu reizi jau tuvākā nākotnē.
      Atpakaļ

 ELJA50 formums LNB par
“Aizliegto kongresu
1968"

Vairāk informācijas

Video sižets

FOTO galerija
 


 
ELJA 50

12. kongresa programma


Visas ziņas